Blog o zkušenostech, pocitech a subjektivním pohlednu na svět jedné hokly co se narodila ve "špatném" těle. A její cesta za nápravou křivdy co jí změnila život.

Tak dost!

2. ledna 2018 v 17:47 |  Úvod
Ač nerada, musím tomuto učinit přítrž. Tento blog má mít informativní význam a i když nemám tolik času, abych sem psala každý den ba dokonce i měsíc, neznamená to, že mi tu z toho budete dělat chlív.

Diskuse je pro věcné poznámky a ne bludy a hádky. Pokud máte připomínku k mím článkům, tak mi můžete napsat email a proberem to. Ne anonimě a pod cizími přezdívkami tu házet špínu. Věcné komentáře mi nevadí, ale občas se zamyslete než něco plácnete, protože nad tím opravdu zůstává rozum stát.

Ti z vás co se v tomto vyžíváte se styďte. Tohle je aspekt unikátní české queer scéně. Místo, aby lidi na stejné lodi drželi spolu, tak se snažíte navzájem hodit přez palubu. V těchto končinách se člověk nejspíš opravdu vyvinul z prasete. Zamyslete se nad sebou a uvědomte si, že tím, že ublížíte někomu jinému sami sobě dobře neuděláte. Snažte se zlepšit svůj vlastní stav a ne shodit jiné. Mohla bych pokračovat donekonečna, ale doufám, že to stačilo.

Počínaje dnešním denm budu moderovat diskuse.

 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Vezměte na vědomí, že diskuse je moderována. Než se nový komentář začne zobrazovat, musí jej nejdříve schválit autor blogu.

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama