Blog o zkušenostech, pocitech a subjektivním pohlednu na svět jedné hokly co se narodila ve "špatném" těle. A její cesta za nápravou křivdy co jí změnila život.

Leden 2018

Tak dost!

2. ledna 2018 v 17:47 Úvod
Ač nerada, musím tomuto učinit přítrž. Tento blog má mít informativní význam a i když nemám tolik času, abych sem psala každý den ba dokonce i měsíc, neznamená to, že mi tu z toho budete dělat chlív.

Diskuse je pro věcné poznámky a ne bludy a hádky. Pokud máte připomínku k mím článkům, tak mi můžete napsat email a proberem to. Ne anonimě a pod cizími přezdívkami tu házet špínu. Věcné komentáře mi nevadí, ale občas se zamyslete než něco plácnete, protože nad tím opravdu zůstává rozum stát.

Ti z vás co se v tomto vyžíváte se styďte. Tohle je aspekt unikátní české queer scéně. Místo, aby lidi na stejné lodi drželi spolu, tak se snažíte navzájem hodit přez palubu. V těchto končinách se člověk nejspíš opravdu vyvinul z prasete. Zamyslete se nad sebou a uvědomte si, že tím, že ublížíte někomu jinému sami sobě dobře neuděláte. Snažte se zlepšit svůj vlastní stav a ne shodit jiné. Mohla bych pokračovat donekonečna, ale doufám, že to stačilo.

Počínaje dnešním denm budu moderovat diskuse.